EUROPA Górnicza Strzecha to doskonałe miejsce na zorganizowanie różnych spotkań na wysokim szczeblu. Konferencje, szkolenia, sympozja a także imprezy integracyjne w górach. Z naszą pomocą każde spotkanie będzie przyjemne dla wszystkich uczestników.

W Górniczej Strzesze staramy się tworzyć prawdziwie przyjazne otoczenie dla biznesu. Posiadamy bogate doświadczenie w pracy z ludźmi biznesu i doskonale rozumiemy Państwa potrzeby. Niezwykła lokalizacja hotelu oraz profesjonalna obsługa czynią  Górniczą Strzechę miejscem idealnym do organizacji konferencji branżowych, eventów firmowych oraz spotkań o charakterze formalno – biznesowym.

Dysponujemy czterema oddzielnymi salami z nowoczesnym sprzętem konferencyjnym, w których możemy przygotować spotkania dla grup od 10 do 120 uczestników. W trakcie szkoleń oferujemy  szeroką ofertę gastronomiczną, w tym wyjątkowo skomponowane przerwy kawowe, a po spotkaniach organizujemy program atrakcji, uprzyjemniający czas wolny. Dla gości biznesowych przewidzieliśmy również możliwość korzystania z hotelowej strefy odnowy biologicznej, klubu bowlingowego i zaplecza restauracyjno - kawiarnianego

 

Korzystając z własnych zasobów i doświadczenia oraz przy współpracy sprawdzonych partnerów jesteśmy w stanie zorganizować niemal każdą formę spotkania. Niezależnie od tego, czy owe wydarzenie ma mieć charakter edukacyjny, integracyjny, poznawczy, czy tez ma być formą wyróżnienia skroimy ofertę na miarę Państwa oczekiwań i sprawimy, by na długo pozostało żywe we wspomnieniach jego uczestników.

Spotkania biznesowe

EUROPA Górnicza Strzecha to doskonałe miejsce na konferencje, szkolenia oraz imprezy integracyjne w górach.

Z naszą pomocą każde spotkanie będzie przyjemne dla wszystkich uczestników. Posiadamy bogate doświadczenie w organizowaniu spotkań biznesowych na wysokim szczeblu. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, zapewniając pełen profesjonalizm. Zależy nam na pełnym zadowoleniu każdego uczestnika spotkania.

Spotkania biznesowe

Atrakcje dla firm

Dbamy o zadowolenie Państwa pracowników, klientów oraz partnerów biznesowych.

Doskonałym uzupełnieniem spotkań szkoleniowych i integracyjnych jest atrakcyjny program imprez dodatkowych, który umożliwi rozrywkę i rekreację. Proponujemy możliwość zorganizowania wieczorów tematycznych, biesiad, a także wiele innych niesamowitych atrakcji, możliwych ze względu na wyjątkowe położenie naszego Hotelu.

Atrakcje dla firm

Sala konferencyjna

Posiadamy w pełni wyposażoną i przystosowaną do konferencji, szkoleń, pokazów salę.

Sala jest klimatyzowana, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny, posiada stały dostęp do Internetu. Komfortowo pomieści do 100 osób, dzięki czemu idealnie nadaję się na większe spotkania biznesowe, szkolenia, pokazy oraz konferencje.

Sala konferencyjna

Sala Szkoleniowa

Sala zaaranżowana jest dla zajęć wykładowo-szkoleniowych o teatralnym układzie krzeseł.

Sala idealnie nadaje się do organizacji szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych i negocjacji. Wyposażenie sali szkoleniowej w wygodne krzesła konferencyjne z pulpitem zapewnia wysoki komfort pracy wszystkich uczestników.

Sala Szkoleniowa

Catering

Zapewniamy pełną obsługę cateringową z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Gości.

Opracowujemy odpowiednie dla charakteru wydarzenia menu, dostarczamy liczne i różnorodne dania w formie wygodnego bufetu lub w formie lunchu. Na zakończenie spotkania możemy przygotować uroczystą kolację lub oryginalną biesiadę.

Catering