Niezwykle komfortowe, przytulne i wygodne pokoje sprawiają, że goście czują się u nas jak w domu. Ich elegancka i stylowa aranżacja utrzymana w ciepłej kolorystyce sprzyja dobremu wypoczynkowi. 

Do dyspozycji Gości oddajemy 53 pokoje standardowe oraz 3 apartamenty. Na dłuższy pobyt rodzin z dziećmi oferujemy pokoje typy studio. Wnętrza pokoi są nowoczesne i funkcjonalne.

W celu zapewnienia wszystkim naszym gościom miłego pobytu w EUROPIE Górniczej Strzesze, przygotowaliśmy również pokoje dla osób niepełnosprawnych.  

Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas wnętrza, jak również miła, profesjonalna obsługa zapewnią Państwu doskonały wypoczynek w kameralnej, przyjaznej atmosferze.

Pokoje Standard

Pokoje z wygodnymi pojedynczymi łóżkami lub łóżkiem małżeńskim.

Wyposażone w  łazienkę z prysznicem, telewizor LCD, telefon, bezprzewodowy internet, zamek na kartę zbliżeniową. Do dyspozycji gości komplet ręczników i kosmetyków, suszarka do włosów, woda mineralna. Większość pokoi posiada balkony.

Pokoje Standard

Pokoje typu Studio

Dwa standardowe pokoje 2 osobowe połączone wewnętrznymi drzwiami.

Studio typu A - część naszych pokoi skonstruowaliśmy tak, aby można je było łączyć w jednostkę mieszkalną typu Studio.  Studio typu A,  to dwa pokoje, które posiadają własne łazienki oraz niezależne wejścia i wspólny przedpokój.

Studio typu B - składa się z dwóch pokoi i łazienki. Z pokoju dziennego przechodzimy do sypialni.

Pokoje typu Studio

Apartamenty

EUROPA Górnicza Strzecha do dyspozycji Gości oddaje stylowo urządzone apartamenty.

Apartamenty posiadają pokój dzienny, sypialnię  wyposażoną  w wygodne łóżko  małżeńskie, łazienkę z prysznicem lub wanną z hydromasażem , telewizor LCD, lodówkę,  bezprzewodowy internet, komplet ręczników i kosmetyków, suszarka do włosów,  woda mineralna.

Apartamenty